وارد حساب کاربری خود نشده اید!

تضمین اصالت کالا و گارانتی اصلی

تضمین اصالت کالا و گارانتی اصلی

بویامور؛ فقط کالای اصلی

بویامور اصالت همۀ کالاهایش را تضمین و همۀ آن‌ها را از مراکز مهم  عرضه عمده محصولات آرایشی و بهداشتی تهیه می‌کند. از آنجا که بویامور برای تامین کالاهای ارائه شده در وب سایت، تنها با شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی همکاری می‌کند، مشتریان می‌توانند مطمئن باشند که کالای اصل و اروجینال، را از بویامور خریداری می‌کنند.
شرکت‌هایی که دارای شرایط لازم برای واردات رسمی نیستند و یا مجوز نمایندگی رسمی ندارند امکان واردات کالا را ندارند و فعالیت آنها غیرقانونی محسوب می‌شود. ذکر این نکته در اینجا لازم است که کشور سازنده روی اصالت کالا تاثیری ندارد و این برند معتبر است که کیفیت کالا را تعیین می‏‌کند. برای نمونه در حال حاضر بسیاری از کالاهای موجود در بازار ساخت چین هستند و تنها به دلیل خط تولید ارزان‏‌تر است که در این کشور تولید شده‌اند.

بویامور؛ فقط گارانتی اصلی

تمامی محصولات ارائه شده در وب سایت بویامور توسط نمایندگان رسمی آن برند در ایران گارانتی شده‌اند و با اخذ مجوزهای لازم، از مبادی قانونی وارد کشور شده‌اند. لازم به ذکر است کلیه کالاهای مشمول گارانتی پس از تحویل به خریدار و عدم استفاده از مهلت ۷ روز ضمانت بازگشت، در صورتی که با هرگونه ایراد و اشکال مواجه شوند، بررسی مساله در حوزه صلاحیت شرکت گارانتی کننده مربوط است و با کالا هیچگونه مسئولیتی نسبت به مشکلات مزبور نخواهد داشت.

بنابراین کلیه کالاهایی که در بویامور عرضه می‌شوند اصلی هستند و به هیچ عنوان کالای کار کرده و یا غیر اصلی در سایت بویامور به فروش نمی‌رسد. از این رو است که بویامور اصل بودن همه محصولات موجود در وب سایت را تضمین می‌کند.