فرم پیگیری سفارش :

برای رهگیری سفارشتان شماره سفارش و ایمیلی که درهنگام ثبت سفارش وارد کردید را در این قسمت وارد و کلید رهگیری را فشار دهید.

پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین ا تا 4 روز کاری است.
برخی از کالاها در فروش‌های ویژه و طرح‌های تشویقی فروش ممکن است فقط از طریق پست پیشتاز ارسال شوند، در این صورت این موضوع در هنگام ثبت سفارش به اطلاع کاربر می‌رسد.

به محض دریافت کد پیگیری مرسوله پستی از طرف اداره پست، در اولین فرصت به شما پیامک خواهد شد. با توجه به اینکه پنل پیامکی سایت قادر به ارسال به بلک لیست نیز می باشد، بنابراین کد مرسوله را دریافت خواهید کرد. در صورتی که تحت هر عنوانی قادر به دریافت پیامک نبوده اید برای دریافت کد رهگیری مرسوله پستی به غیر از روش پیامک، شماره سفارش خود را به شماره های پیام رسان واتساپ موجود در قسمت تماس با ما سایت ارسال نمایید تا در اولین فرصت کد رهگیری را برای شما ارسال کنیم. برای پیگیری مرسوله خود کد دریافتی در پیامک را در وبسایت Tracking.post.ir وارد کرده و از آخرین رویداد مرسوله خود اطلاع پیدا کنید. 

ارسال مرسوله های پستی به شهر تهران به عنوان مرکز پردازش پستی کشور، زمان کمتری نسبت به سایر شهرها می طلبد. تمامی سفارشاتی که قبل از ساعت 13:30 ثبت می شنود همان روز ارسال خواهند شد.
این سفارش‌ها با زمان تقریبی بین 1 تا 2 روز کاری برای پست های سفارشی و 1 الی 4 روز کاری برای پست های سفارشی و 1 الی حداکثر 2 روز کاری برای تیپاکس و چاپار تحویل و با قابلیت رهگیری سفارش تحویل خواهد شد.

سفارش‌ها در شهر تبریز، از طریق پیک موتوری ارسال می گردد. در غیر اینصورت می توانید به سلیقه خود  یکی از گزینه های دیگر مانند پست را نیز در قسمت پرداخت انتخاب کنید.

ارسال برای مبالغ بالای 150 هزار تومان بصورت رایگان انجام می گیرد.

سفارش ها در شهرها از طریق پست پیشتاز تحویل داده می شود و با توجه به بازه زمان ثبت سفارش 2 الی 4 روز کاری به دست خریداران می رسد.

نکات

**تحویل رایگان فقط شامل سفارش‌‌‌‌هایی با ارزش بیش از دویست هزار تومان می‌شود.
– هزینه ارسال برای شهرها براساس تعرفه پست است.
– صاحب پروفایل یا شخص دیگری که صاحب پروفایل نام، آدرس و تلفن وی را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کرده است، هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.
– لطفا در صورتی که نیاز دارید مرسوله به نگهبانی یا لابی و یا قسمت خاصی در محل گیرنده تحویل داده شود، در صفحه پرداخت یادداشتی بر این مبنا اضافه کنید.

-در نظر داشته باشید که پس از تحویل محموله ها به اداره های پستی، پیگیری های از طریق این اداره ها صورت می گیرد و این سایت توان دخل و تصرف در امور این اداره را ندارد. بویامور خود را متعهد به پیگیری دائمی مرسوله ها برای مشتریان خود می داند.

بویامور