مراحل ارسال کالا از بویامور:

  1. بسته بندی کالا
  2. تحویل به پست مرکزی و دریافت کد رهگیری
  3. ارسال مرسوله به شهر شما توسط پست
  4. تحویل به نامه رسان
  5. تحویل نامه رسان به شما

بعد از اتمام مراحل خرید(یعنی مرحله 2)، یک کد رهگیری 24 رقمی برای شما پیامک خواهد شد که با وارد کردن کد فوق در سامانه رهگیری مرسولات شرکت ملی پست tracking.post.ir از مراحل روند ارسال بسته خود مطلع شوید.

به محض دریافت کد پیگیری مرسوله پستی از طرف اداره پست، در اولین فرصت به شما پیامک خواهد شد. با توجه به اینکه پنل پیامکی سایت قادر به ارسال به بلک لیست نیز می باشد، بنابراین کد مرسوله را دریافت خواهید کرد. در صورتی که تحت هر عنوانی قادر به دریافت پیامک نبوده اید برای دریافت کد رهگیری مرسوله پستی به غیر از روش پیامک، شماره سفارش خود را به شماره واتساپ 09335105541 ارسال نمایید تا در اولین فرصت کد رهگیری را برای شما ارسال کنیم. برای پیگیری مرسوله خود کد دریافتی در پیامک را در وبسایت Tracking.post.ir وارد کرده و از آخرین رویداد مرسوله خود اطلاع پیدا کنید. 

پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 1 تا 10 روز کاری است.
برخی از کالاها در فروش‌های ویژه و طرح‌های تشویقی فروش ممکن است فقط از طریق پست پیشتاز ارسال شوند، در این صورت این موضوع در هنگام ثبت سفارش به اطلاع کاربر می‌رسد.

ارسال به تهران:

ارسال مرسوله های پستی به شهر تهران به عنوان مرکز پردازش پستی کشور، زمان کمتری نسبت به سایر شهرها می طلبد. تمامی سفارشاتی که قبل از ساعت 12:30 ثبت می شوند همان روز ارسال خواهند شد.

پست پیشتاز: این سفارش‌ها با زمان تقریبی بین 1 تا 4 روز کاری تحویل گیرنده خواهد شد و هزینه آن 15 هزار تومان خواهد بود.

پست سفارشی (رایگان):  1 الی 6 روز کاری حداقل بازه زمانی برای دریافت سفارشات با این روش ارسال خواهد بود و برای سفارشات با مبلغ بالای 200 هزارتومان فعال خواهد شد.

  • اگر برای دریافت سفارش خود عجله دارید باید گزینه پست پیشتاز یا پست تیپاکس را انتخاب کنید.

ارسال با تیپاکس: زمان تقریبی تحویل سفارشات در این نوع ارسال 1 الی حداکثر 2 روز کاری خواهد بود و کدرهگیری مرسوله مستقیما از طرف تیپاکس برای شما پیامک خواهد شد.

  • توجه نمایید که هزینه ارسال با تیپاکس، بصورت پس کرایه خواهد بود که به مامور این شرکت مبلغ ارسال را پرداخت خواهید نمود و مبلغ آن با توجه وزن محاسبه می شود.

ارسال به تبریز:

سفارش‌ها در شهر تبریز، از طریق پیک موتوری ارسال می گردد و هزینه فعلی ارسال با پیک موتوری 25 هزارتومان محاسبه شده است.

در غیر اینصورت می توانید به سلیقه خود  یکی از گزینه های دیگر مانند پست را نیز در قسمت پرداخت انتخاب کنید.

برای سفارشات با مبلغ بالای 200 هزار تومان گزینه ارسال رایگان فعال خواهد شد که این ارسال از طریق پست سفارشی انجام خواهد شد و شامل بازه زمانی بیشتری نسبت به پست پیشتاز می باشد.

ارسال به دیگر شهرها:

سفارش ها در شهرها از طریق پست پیشتاز تحویل داده می شود و با توجه به بازه زمان ثبت سفارش 2 الی 5 روز کاری به دست خریداران می رسد.

تحویل رایگان فقط شامل سفارش‌‌‌‌هایی با ارزش بیش از دویست هزار تومان می‌شود.

– هزینه ارسال برای شهرها براساس تعرفه پست لحاظ شده و ما حداقل هزینه پست که مبلغ 15 هزار تومان برای پست پیشتاز می باشد را در قسمت هزینه ارسال محاسبه کرده ایم.
– صاحب پروفایل یا شخص دیگری که صاحب پروفایل نام، آدرس و تلفن وی را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کرده است، هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.
– لطفا در صورتی که نیاز دارید مرسوله به نگهبانی یا لابی و یا قسمت خاصی در محل گیرنده تحویل داده شود، در صفحه پرداخت یادداشتی بر این مبنا اضافه کنید.

-در نظر داشته باشید که پس از تحویل محموله ها به اداره های پستی، پیگیری های از طریق این اداره ها صورت می گیرد و این سایت توان دخل و تصرف در امور این اداره را ندارد. بویامور خود را متعهد به پیگیری دائمی مرسوله ها برای مشتریان خود می داند.

بویامور