فرم پیگیری سفارش :

برای پیگیری سفارش، لطفا شماره سفارش و آدرس ایمیل خود را در کادرهای زیر وارد کرده و دکمه پیگیری را فشار دهید. شماره سفارش از طریق رسید و ایمیلی که به شما ارسال شده در اختیارتان قرار گرفته است.

پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین ا تا 4 روز کاری است.
برخی از کالاها در فروش‌های ویژه و طرح‌های تشویقی فروش ممکن است فقط از طریق پست پیشتاز ارسال شوند، در این صورت این موضوع در هنگام ثبت سفارش به اطلاع کاربر می‌رسد.

به محض دریافت کد پیگیری مرسوله پستی بعد از ارسال از طرف سایت، به شما پیامک خواهد شد. در صورتی که شماره همراه ثبت شده خود را در بلک لیست قرار داده اید، پیامک پیگیری مرسوله را دریافت نخواهید کرد. برای دریافت کد رهگیری مرسوله پستی به غیر از روش پیامک، شماره سفارش خود را به شماره 09335105541 در پیام رسان واتس آپ فرستاده و یا به شماره پیامکی 50001060660367 پیامک نمایید تا شماره رهگیری مرسوله پستی برای شما ارسال شود.

ارسال مرسوله های پستی به شهر تهران به عنوان مرکز پردازش پستی کشور، زمان کمتری نسبت به سایر شهرها می طلبد. تمامی سفارشاتی که قبل از ساعت 14:00 ثبت می شنود همان روز ارسال خواهند شد.
این سفارش‌ها با زمان تقریبی بین 1 تا 2 روز کاری برای پست های سفارشی و 1 الی 4 روز کاری برای پست های سفارشی و 1 الی حداکثر 2 روز کاری برای تیپاکس و چاپار تحویل و با قابلیت رهگیری سفارش تحویل خواهد شد.

سفارش‌ها در شهر تبریز، از طریق پیک موتوری ارسال می گردد. در غیر اینصورت می توانید به سلیقه خود  یکی از گزینه های دیگر مانند پست را نیز در قسمت پرداخت انتخاب کنید.

ارسال برای مبالغ بالای 150 هزار تومان بصورت رایگان انجام می گیرد.

سفارش ها در شهرها از طریق پست پیشتاز تحویل داده می شود و با توجه به بازه زمان ثبت سفارش 2 الی 4 روز کاری به دست خریداران می رسد.

نکات

**تحویل رایگان فقط شامل سفارش‌‌‌‌هایی با ارزش بیش از یکصد و پنجاه هزار تومان می‌شود.
– هزینه ارسال برای شهرها براساس تعرفه پست است.
– صاحب پروفایل یا شخص دیگری که صاحب پروفایل نام، آدرس و تلفن وی را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کرده است، هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.
– لطفا در صورتی که نیاز دارید مرسوله به نگهبانی یا لابی و یا قسمت خاصی در محل گیرنده تحویل داده شود، در صفحه پرداخت یادداشتی بر این مبنا اضافه کنید.

-در نظر داشته باشید که پس از تحویل محموله ها به اداره های پستی، پیگیری های از طریق این اداره ها صورت می گیرد و این سایت توان دخل و تصرف در امور این اداره ها ندارد. بویامور خود را متعهد به پیگیری دائمی مرسوله ها برای مشتریان خود می داند.

بویامور